Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 03.08.2016 15:07:27 

Zdenálovy stránky

- Ford Fusion

.

.

Ford Fusion   -  tak tímhle autíčkem se právě vozím:

       

   

A nějaké všeobecné info:

Ford Fusion je malý automobil značky Ford, který v modelové nabídce zaplňuje mezeru mezi Fordem Fiesta a Focus. Jeho prodej byl zahájen v roce 2002, roku 2005 byl faceliftován. V roce 2007 se s počtem 2835 zaregistrovaných kusů stal nejprodávanějším zahraničním osobním automobilem v ČR.

V roce 2008 bylo u nás zaregistrováno celkem 5608 vozů Ford Fusion, což znamená, že Ford Fusion je opět nejprodávanějším dováženým vozem do ČR. Proti roku 2007 se tak prodej modelu Fusion ještě zvýšil o 66 %.

Ford Fusion “malý nebo velký vůz”, byl Fordem speciálně vyvinut tak, aby z moderního městského prostředí vytěžil co nejvíce. Tím také založil novou kategorii UAV (Urban Activity Vehicle) která v sobě spojuje vozy kategorie SUV a MPV. Fusion je posazen vysoko na vozovce, takže dokáže lehce a bezpečně proplout rušnou městskou dopravou s častým parkováním. Díky své praktické využitelnosti a velké variabilností se snadno přizpůsobí aktivnímu městskému životnímu stylu a při tom všem si ponechává ovladatelnost malých vozů kategorie “supermini” Ford Fiesta.

manuál:  http://www.fordoriginalnidily.cz/manualy/fusion_2009/index.html

TOPlist